• Laboratoria Przyszłości - Październik 2022

• "Młody ratownik. Pierwsza pomoc przedmedyczna" - W październiku w naszej szkole odbyły się zajęcia z pierwszej pomocy, które były interesującym i praktycznym doświadczeniem dla naszych uczniów. Podczas zajęć przedstawione zostały podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia pozwoliły uczniom na zdobycie umiejętności, które mogą okazać się przydatne w przyszłości, a także na przełamanie ewentualnych barier psychicznych przed pomaganiem innym. Zajęcia były dokumentowane między innymi za pomocą aparatu cyfrowego zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale wydrukowane za pomocą drukarki 3D, kórą także zakupiliśmy dzięki udziałowi w programie „Laboratoria Przyszłości”.